Товариство з Обмеженою Відповідальністю “ВестТахоСервіс” створено з метою надання якісної і швидкої допомоги автоперевізникам на Волині в сфері тахосервісу – обслуговування електронного обладнання транспортних засобів у Луцьку та Ковелі, а саме:

встановлення, ремонт та калібрування аналогових та цифрових тахографів, а також продаж запасних частин та супутніх матеріалів;
встановлення, діагностика та ремонт автономних опалювачів та продаж запасних частин і комплектуючих;
продаж та встановлення СВ радіостанцій.

       Пункт тахосервісу – (ПСТ) ТОВ “ВестТахоСервіс” – є сервісним центром з обслуговування аналогових та цифрових тахографів, що внесений до “Реєстру суб’єктів господарювання, що здійснюють установлення та технічне обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) в автомобільних транспортних засобах” відповідно до наказу Державного департамента автомобільного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку від 23.04.2007р. за №295.

       Номер пломби “UA 108” – для пункту сервісу у м. Луцьк.

       Номер пломби “UA 178” – для пункту сервісу у м. Ковель.

       Хоча підприємство “молоде” (дата заснування 20.09.2011р.), фахівці, що працюють на підприємстві, мають досвід роботи у даній галузі з 1998 року,  і, можна сказати, стояли у витоків розвитку галузі з обслуговування контрольних пристроїв (тахографів ) в Україні.

       ТОВ  ” ВестТахоСервіс ” є підприємством, що динамічно розвивається з орієнтиром на світові стандарти якості обслуговування перевізників.

       Вдосконаленню немає меж, тому працівники підприємства постійно проходять навчання з подальшим стажуванням на базах фірм та підприємств, що займають провідні позиції на ринку тахосервісу – надання послуг з обслуговування тахографів в країнах Європейського союзу. Усі здобуті знання та навики, працівники ТОВ “ВестТахоСервіс”  використовують для надання кваліфікованої допомоги з ремонту тахографів та технічної і правової консультації своїх клієнтів у Луцьку та Ковелі.

       Будь-яке обслуговування та ремонт не можливе без використання відповідного обладнання.  ТОВ  ” ВестТахоСервіс ” використовує найновіше обладнання для діагностики та ремонту тахографів, що пройшло сертифікацію та отримало “Свідоцтво про Державну метрологічну атестацію” в структурі “Стандартметрології”.

       Обслуговування та надання перевізникам Волині останньої інформації у сфері міжнародного та внутрішнього законодавства, що стосується використання контрольного пристрою та режимів роботи і відпочинку, знизить до мінімуму ймовірність виникнення проблем з контролюючими органами як в Україні, так і за її межами. Висококваліфікований тахосервіс – ремонт та програмування тахографів гарантуватиме точність обліку пройденого шляху та швидкості руху.

       Наявність на складі підприємства до 99% запасних частин до тахографів, а також самих приладів – тахографів основних виробників світу ( KIENZLE VDO, Siemens VDO (Continental), Veeder Root (Stoneridge), MotoMeter, ACTIA) дозволяє провести ремонт “сьогодні-на-сьогодні”.

       У продажу є токож супутні матеріали – діаграмні диски (тахокарти) для будь-якого тахографа (відповідно до типу затвердження е1) та термопапір до цифрових тахографів.

       У розпорядженні ТОВ “ВестТахоСервіс” є діагностичне обладнання та випробувальний стенд для обслуговування автономних опалювачів (повітряних та рідинних) провідних виробників світу “Eberspacher” та “Webasto”, а кваліфікація працівників , що пройшли відповідне навчання та отримали сертифікат та співпраця з партнерами щодо постачання запаснихчастин, дозволить провести ремонт опалювача в найкоротші строки.

       Для безкоштовного зв’язку в дорозі ми пропонуємо для продажу та встановлюємо СВ радіостанції виробництва фірми “President Electronics”, а також всі необхідні аксесуари (антени, додаткові динаміки, кріплення до антен, тощо).

Чекаємо Вас, шановні перевізники, за адресою :

 Волинська обл., м. Луцьк, вул. Єршова, 3. тел.: +38 050 378-59-13,

                                                                                             +38 099 235-73-23

 Волинська обл., м. Ковель, вул. Володимирська, 154. тел.: +38 050 159-82-43

                                     e-mail: WTService@ukr.net